Pakume

Tantsukoolitus

algkursus

Algkursus on mõeldud inimestele, kellel puudub varasem tantsuoskus täielikult või kes soovib ammu õpitud tantsusamme meelde tuletada.
Tantsukursusel keskenduma eeskätt põhisammudele, tantsupaari juhtimise- ja järgnemiseoskuste omandamisele ning oskustele, kuidas praktikas tantsupõrandal kenasti toime tulla.
Õpitempo valitakse vastavalt kursuse tasemele ning viimastel kordadel jäetakse aega ka tantsusammude kinnistamiseks.
Kursusel õpetakatse järgmiseid tantse: aeglane valss, tango, viini valss, seltskondlik fokstrot, samba, cha-cha-cha, rumba ja rock and roll.
Tantsusaalis saadakse kokku 9 korral.

jätkukursus

Jätkukursus on järgmine valik neile, kellel tekkis huvi oma oskusi veel edasi arendada. Sellel kursusel õpitakse juurde uusi juhtimisoskusi ja tantsuasendeid ning oluliselt täiendatakse tantsufiguuride pagasit juba eelnevalt õpitud tantsudes. Selgeks tehakse nii mõnedki keerukad, kuid samas huvitavad sammud.
Jätkukursusele olete oodatud ka peale mõne aja möödumist algkursusest või kui olete varasemalt tantsu algõpetust juba saanud.
Tantsusammude valikusse lisatakse ka üks uus tants: jive

Peale jätkukursust ja enne hobitantsimisega liitumist on võimalik täiendada oma teadmisi EDASIJÕUDNUTE kursustel, mille toimumise ajad kuulutame välja vastavalt huviliste olemasolule.
Info ja registreerimine
tantsukoolitus

hobirühm

Kui eelistad korvpallile, rahvatantsule ja teistele spordialadele just seltskonnatantsu, siis see rühm on teile õige! Hobitantsurühma eesmärk on koondada kokku inimesed, kellele tantsimine ja muusika on saanud südamelähedaseks ning kes soovivad tantsuga tegeleda iganädalaselt. Hobiklassiga saate liituda peale alg- ning jätkukursuse läbimist või kui omate varasemat tantsukogemust. Tundides pööratakse juba rohkem tähelepanu tehnikale, hoiakule ning liikumistele.

Hobitantsurühmad on Avatud!
Info ja registreerimine
Hobitantsu kursused

eratunnid

Eratund võimaldab läheneda teie tantsualastele soovidele, ootustele individuaalselt ning pakub paindlikumat ja efektiivsemat õpet lähtudes just teie eesmärkidest. Õpetajaga kokkuleppel valitakse tunni toimumise aeg ning koht, mis just teile kõige paremini sobivad. Eratund on sobilik taseme ühtlustamiseks, kui soovite mõne kursusega liituda, järeleaitamiseks või vastupidiselt kiiremini edasi liikumiseks. Tundi ei pea tulema koos paarilisega, vaid soovi korral saate tundi tulla ka üksinda.
Võta ühendust
Eratunnid

pulmatants

Pulmatants on aegade hämarusest tänapäeva kandunud komme. Või kas ikka on?!
Üha enam koguvad taas populaarsust moodsad ja erilised pulmatantsud. Olgu see siis tingitud läänelikust filmitoodangust või internetiavarustes levivatest videoklippidest, jääb teie enda otsustada.
Nüüdisajal sümboliseerib pulmavalss pigem noorpaari sobivust, kooskõla ja ühtsust - kumb juhib, kuidas järgitakse juhtimisele, kumb kipub domineerima.

Vastavalt pruutpaari soovidele, seame teile klassikalised või just nii erilised tantsusammud kui teie ise seda soovite. Aitame valida tantsumuusikat või toetame nõuga erilise pulmatantsu õnnestumise hüvanguks.
Võta ühendust
pulmatantsu kursused

esinemine ja firmaüritus

Tantsukoolitus eriüritusel on hea võimalus pakkuda midagi erilist ja teistsugust oma külalistele. Tantsimine on lõbus, seltskondlik, hariv ning sobib hästi aktiivseks firmaürituseks. Tantsukoolitus võib olla suunatud grupile, paaristegevusele või individuaalsete tantsuoskuste parandamisele. Meie õpetajad on valmis läbi viima tantsukoolitusi kollektiivides, sõprusringkondades ning erapidudel. 
Oma tantsulise panuse oleme andnud asutustele Aqva Hotell ja Veekeskus, Aru Grupp, Transferwise, Vihula mõis, Kadrina Huvikeskus, Roela Rahvamaja jt.

Tantsulist ilu saame pakkuda täiendamaks koolituskava või ka eraldiseisvalt. Esinemiskavaga astuvad ülesse meie tantsuõpetaja Timo koos oma varasema võistlustantsupartneri Annaga. Samuti on võimalus näha võistlustantsukavasid noorte tantsusportlaste esituses.

Esinemis- ja/või koolituskava koostamisel lähtume Teie soovidest.
Võta ühendust
tantsuüritused firmadele
crossmenu